Aktualności

Najciekawsze informacje z życia firmy Polmarco.

 • NOWE KATALOGI : RECEPCJE 2015 I GABINETY 2015

          

   

   Prezentujemy Państwu nowe katalogi mebli recepcyjnych oraz gabinetowych marki POLMARCO.

   

  W jednym, zbiorczym katalogu EXECUTIVES 2015 zebraliśmy wszystkie dotychczasowe zestawy mebli gabinetowych (MONO, SPATHIO, NEXT, PRESIGE) oraz dodaliśmy szereg nowych, ciekawych zdjęć i aranżacji. Kolekcja SPATHIO wzbogacona została o nowe opcje szklanych wstawek w blatach i frontach szaf oraz funkcję odsuwanego blatu biurka. Dodano również nowe opcje w szafach SPATHIO, pozwalające na tworzenie własnych, ciekawych układów frontów szaf (str. 15). Wszystkie dotychczasowe systemy recepcyjne (ZIP, SOLTO, ARC) zabraliśmy również w jednym, nowym katalogu RECEPTION 2015 wzbogacając go o kilka nowych aranżacji... OBECNIE cała oferta katalogowa marki POLMARCO składa się z tylko czterech kompleksowych katalogów mebli: DUO, TYPE, EXECUTIVES, RECEPTION. Mamy nadzieję, że takie zaprezentowanie naszej oferty będzie dla Państwa jeszcze bardziej czytelne i ułatwi codzienną pracę przy aranżacji wnętrz naszymi produktami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi katalogami.

   

        

     POBIERZ         POBIERZ

  Czytaj więcej →

 • CZY WIESZ, ŻE...

  POLMARCO MA JUŻ PRAWIE 35 LAT

  Firma powstała na początku lat osiemdziesiątych czyli jeszcze przed upadkiem komunizmu w Polsce. Tak więc jesteśmy jedną z najstarszych stażem firm na polskim rynku mebli biurowych - choć młodą duchem :). Ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych lat wykorzystujemy dzisiaj przy projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań, które wyraźnie wyróżniają się na rynku...

  GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY MIEŚCI SIĘ W ŁEBIE...

  ... i jest położona nad samiutkim morzem przy wejściu do portu. Malownicze miejsce sprzyja kreatywności i pozytywnie nastraja załogę do nowych wyzwań :). Obecnie w strukturze firmy POLMARCO oprócz zakładu w Łebie mamy zupełnie nowy i bardzo nowoczesny zakład produkcyjny w NWL k/ Lęborka oraz biuro handlowe w Gdyni skąd wysyłamy nasze produkty do klientów w Polsce i kilku krajach EU.

  JESTEŚMY ZAKŁADEM PRACY CHRONIONEJ ...

  Współczynnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w naszym przedsiębiorstwie nie spada poniżej 80%. Zatrudniając osoby niepełnosprawne, wspieramy ich integrację. Ponadto taki charakter zakładu pracy obrazuje nam jeszcze dokładniej, jak ważne jest dopasowanie miejsca pracy do indywidualnych potrzeb człowieka. Doświadczenia te z powodzeniem wykorzystujemy również przy projektowaniu naszych mebli.

  WSPIERAMY WALKĘ Z BEZROBOCIEM ...

  Nasza firma aktywnie wspomaga program przeciwdziałania bezrobociu. POLMARCO wspiera skierowane do bezrobotnych projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego „Wyjdź z cienia” organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni oraz „Lepsze Jutro” organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku.

  TWORZYMY ZDROWE MIEJSCA PRACY ...

  Produkując nasze meble opieramy się na założeniach ergonomii koncepcyjnej, aby zoptymalizować miejsce pracy, w którym spędzamy znaczną część naszego życia. Dokładamy wszelkich starań, aby miejsce pracy wyposażone w nasze meble było możliwie najlepiej dopasowane do specyfiki pracy biurowej oraz do indywidualnych potrzeb każdego pracownika. Aby ułatwić naszym klientom jak najlepszą organizację biura oraz w trosce o ich zdrowie i zwiększenie wydajności pracy, umieściliśmy na stronie informacje dotyczące planowania przestrzeni biurowej. Informacje w tej kwestii skonsultowane zostały z mgr fizjoterapeutą Karoliną Kwiatek.

  DBAMY O ŚRODOWISKO NATURALNE ...

  Nasza firma w procesie produkcji mebli stara się w jak największej mierze chronić środowisko naturalne. W tym celu prowadzimy segregację i selektywną zbiórkę wytwarzanych odpadów poprodukcyjnych, które w następnej kolejności przekazywane są odpowiednim firmom posiadającym wymagane zezwolenia na gospodarowanie odpadami. Wszystkie stosowane przez nas materiały lakiernicze są wodorozcieńczalne o niskiej zawartości lotnych związków organicznych. Ponadto, stosowana przez nas kabina lakiernicza wyposażona jest w specjalistyczne filtry, co pozwala redukować ilość substancji wprowadzanych do środowiska.

  SZANUJEMY CZAS NASZYCH KLIENTÓW ...

  Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny dla naszych klientów jest czas. W związku z tym kładziemy duży nacisk na terminy realizacji zamówień. Podczas określania terminu odbioru staramy się maksymalnie dopasować do potrzeb naszych docelowych odbiorców, jednocześnie informując na bieżąco o aktualnym statusie zamówienia. W ten sposób pragniemy zapewnić naszym partnerom i klientom jak najlepszą obsługę

  Czytaj więcej →

Katalog 2015

Zobacz nasz katalog i zapoznaj się z naszą ofertą

Zobacz katalog